GT8E-24DP-2H
GT8E-24DP-2H Hirose Electric Co Ltd
document?clcode=&productname=&series=GT8E&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49379_en
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HEADER SMD R/A 24POS 2MM
Features: Board Lock
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Header
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 24
Number of Rows: 2
Style: Board to Cable/Wire
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Contact Material: Brass
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm)
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish - Post: Tin
Contact Shape: Square
Insulation Height: 0.403" (10.23mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
на замовлення 246 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER SMD R/A 24POS 2MM, Features: Board Lock, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Header, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 24, Number of Rows: 2, Style: Board to Cable/Wire, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Contact Material: Brass, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish - Post: Tin, Contact Shape: Square, Insulation Height: 0.403" (10.23mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT).
Інші пропозиції GT8E-24DP-2H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GT8E-24DP-2H Виробник : Hirose Connector GT8E_catalog-939506.pdf Automotive Connectors 2MM 24POS RA SMD TIN CONN HDR
на замовлення 291 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
GT8E-24DP-2H GT8E-24DP-2H Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=GT8E&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49379_en Description: CONN HEADER SMD R/A 24POS 2MM
Features: Board Lock
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Header
Number of Positions: 24
Number of Rows: 2
Style: Board to Cable/Wire
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Termination: Solder
Contact Material: Brass
Insulation Color: Black
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish - Post: Tin
Contact Shape: Square