Продукція > METCAL > GTC-CH0014S
GTC-CH0014S
GTC-CH0014S Metcal
GT_Tips_and_Cartridges_Guide-1854146.pdf
Виробник: Metcal
Soldering Irons CART, CHSL, 1.4X10.0MM, 40D, GTC
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CHISEL CARTRIDGE (GTC), (W X L), Packaging: Box, For Use With/Related Products: GT120, GT-HP-6C, Length: 0.394" (10.00mm), Temperature Range: 392°F ~ 842°F (200°C ~ 450°C), Width: 0.055" (1.40mm), Tip Shape: Chisel, Tip Type: Soldering.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
For Use With/Related Products: GT120, GT-HP-6C
Length: 0.394" (10.00mm)
Temperature Range: 392°F ~ 842°F (200°C ~ 450°C)
Width: 0.055" (1.40mm)