Продукція > MATRIX ORBITAL > GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CS-V5
GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CS-V5
GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CS-V5 Matrix Orbital
get&did=1314
Виробник: Matrix Orbital
Description: LCD TOUCH TFT 3.8" RS232/I2C
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I²C, RS-232
Viewing Area: 98.04mm W x 26.30mm H
Dot Pixels: 480 x 116
Diagonal Screen Size: 3.8" (96.52mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LCD TOUCH TFT 3.8" RS232/I2C, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I²C, RS-232, Viewing Area: 98.04mm W x 26.30mm H, Dot Pixels: 480 x 116, Diagonal Screen Size: 3.8" (96.52mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CS-V5 GTT38A-TPR-BLH-B0-H1-CS-V5 Виробник : Matrix Orbital GTT38A Rev1.0-1113529.pdf TFT Displays & Accessories 3.8"TFT Resist Touch TTL, 5V