GTWQ043C3A00PA
GTWQ043C3A00PA Noritake Company Inc.
GTWQ043C3A00PA_HrdwSpec_3-24-20.pdf
Виробник: Noritake Company Inc.
Description: LCD TFT TOUCH SCREEN 4.3" COMMAN
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Backlight: LED
Interface: CMOS, I²C, SPI, UART, USB
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272 (WQVGA)
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: TFT displays, Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; Illumin: LED; Dim: 108x80x9.5mm, Type of display: TFT, Kind of display: graphical, Display resolution: 480x272, Luminosity: 500...850cd/m2, Interface: I2C; SPI; UART; USB, Dimensions: 108x80x9.5mm, Window dimensions (H x W): 95.04x53.86mm, Supply voltage: 4.75...5.25V DC, Screen size: 4.3", Touchpad: capacitive, Backlight colour: RGB, Illumination: LED.
Інші пропозиції GTWQ043C3A00PA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GTWQ043C3A00PA GTWQ043C3A00PA Виробник : Noritake GTWQ043C3A00PA_HrdwSpec_3-24-20.pdf TFT Displays & Accessories TFT 480x272 4.3 inch display
товару немає в наявності
GTWQ043C3A00PA GTWQ043C3A00PA Виробник : NORITAKE Itron GTWQ043C3A00PA.pdf Category: TFT displays
Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; Illumin: LED; Dim: 108x80x9.5mm
Type of display: TFT
Kind of display: graphical
Display resolution: 480x272
Luminosity: 500...850cd/m2
Interface: I2C; SPI; UART; USB
Dimensions: 108x80x9.5mm
Window dimensions (H x W): 95.04x53.86mm
Supply voltage: 4.75...5.25V DC
Screen size: 4.3"