GTWQ043C3B00PWA Noritake Company Inc.
Виробник: Noritake Company Inc.
Description: WIDE TEMP -30 TO +85 C LCD TFT T
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: CMOS, I²C, SPI, USB
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Background Color: White
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: TFT displays, Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; Illumin: LED; Dim: 108x80mm; 850cd/m2, Type of display: TFT, Kind of display: graphical, Display resolution: 480x272, Luminosity: 850cd/m2, Interface: CMOS; I2C; SPI; USB, Dimensions: 108x80mm, Window dimensions (H x W): 95.04x53.86mm, Supply voltage: 5V DC, Screen size: 4.3", Touchpad: capacitive, No. of colours: 16.7M, Backlight colour: RGB, Illumination: LED.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GTWQ043C3B00PWA | Виробник : Noritake |
TFT Displays & Accessories WIDE TEMP TFT 4.3IN 480x272 CAP TOUCH |
на замовлення 7 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
| GTWQ043C3B00PWA | Виробник : NORITAKE Itron |