GTWX101VHA00P
GTWX101VHA00P Noritake Company Inc.
Виробник: Noritake Company Inc.
Description: LCD TFT TOUCH DVI WXGA 10.1"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: DVI, HDMI, I²C, UART, USB
Viewing Area: 216.96mm W x 135.6mm H
Dot Pixels: 1280 x 800
Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LCD TFT TOUCH DVI WXGA 10.1", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: DVI, HDMI, I²C, UART, USB, Viewing Area: 216.96mm W x 135.6mm H, Dot Pixels: 1280 x 800, Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.
Інші пропозиції GTWX101VHA00P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GTWX101VHA00P GTWX101VHA00P Виробник : Noritake Noritake_s-gtwx101vha00p_e01(1)-1853424.pdf TFT Displays & Accessories TFT 1280X800 WXGA 10.1 inch display