Продукція > NORITAKE > GTWX101VLB00P
GTWX101VLB00P
GTWX101VLB00P Noritake
se-gtwx101vlb00p-1651284.pdf
Виробник: Noritake
TFT Displays & Accessories TFT 1280X800 WXGA 10.1 inch display
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: TFT displays, Description: Display: TFT; 10.1"; 1280x800; Illumin: LED; Dim: 230x147mm, Type of display: TFT, Kind of display: graphical, Display resolution: 1280x800, Luminosity: 850cd/m2, Interface: I2C; UART; USB, Dimensions: 230x147mm, Window dimensions (H x W): 216.96x135.6mm, Supply voltage: 3.14...3.47V DC, Screen size: 10.1", Touchpad: capacitive, Backlight colour: RGB, Illumination: LED.
Інші пропозиції GTWX101VLB00P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GTWX101VLB00P Виробник : Noritake Company Inc. Description: LCD TFT TOUCH LVDS WXGA 10.1"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: LVDS, I²C, UART, USB
Viewing Area: 216.96mm W x 135.6mm H
Dot Pixels: 1280 x 800
Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
товару немає в наявності
GTWX101VLB00P GTWX101VLB00P Виробник : NORITAKE Itron GTWX101VLB00P.pdf Category: TFT displays
Description: Display: TFT; 10.1"; 1280x800; Illumin: LED; Dim: 230x147mm
Type of display: TFT
Kind of display: graphical
Display resolution: 1280x800
Luminosity: 850cd/m2
Interface: I2C; UART; USB
Dimensions: 230x147mm
Window dimensions (H x W): 216.96x135.6mm
Supply voltage: 3.14...3.47V DC
Screen size: 10.1"