GU256X64C-3900B
GU256X64C-3900B Noritake Company Inc.
GU256X64C-3900B_HrdwSpec.pdf
Виробник: Noritake Company Inc.
Description: MODULE VF GRAPHIC DISPLAY 256X64
Packaging: Tray
Display Type: Graphic
Interface: Parallel/Serial
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Viewing Area: 83.08mm L x 20.68mm W
Number of Dots: 256 x 64
Outline L x W x H: 133.00mm x 38.00mm x 9.00mm
Part Status: Active
на замовлення 329 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MODULE VF GRAPHIC DISPLAY 256X64, Packaging: Tray, Display Type: Graphic, Interface: Parallel/Serial, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Viewing Area: 83.08mm L x 20.68mm W, Number of Dots: 256 x 64, Outline L x W x H: 133.00mm x 38.00mm x 9.00mm, Part Status: Active.