GUVB-S11SD
GUVB-S11SD_Rev1.0_2018.pdf
Код товару: 173293
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Оптоелектроніка > Фотодіоди, фототранзистори, фоторезистори
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Diode Type: Schottky
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Spectral Range: 240nm ~ 320nm
Color - Enhanced: Ultraviolet (UV)
Responsivity @ nm: 0.11 A/W @ 300nm
Active Area: 0.076mm²
Current - Dark (Typ): 1nA (Max)
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 3 V
на замовлення 1830 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Diode Type: Schottky
Spectral Range: 240nm ~ 320nm
Active Area: 0.076mm²
Part Status: Active