Продукція > AVX > GX0S6D104MA7D-500
GX0S6D104MA7D-500
GX0S6D104MA7D-500 AVX
GX0S-775915.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 0.1uF X5R 0301 20% Tol Gold Term
на замовлення 317 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GX0S6D104MA7D-500 GX0S6D104MA7D-500 Виробник : AVX Corporation GX0S_Series.pdf Description: CAP CER 0.1UF 6.3V X5R SMD
на замовлення 11000 шт: