Продукція > KYOCERA AVX > GX0S6D104MATD-1000
GX0S6D104MATD-1000
GX0S6D104MATD-1000 KYOCERA AVX
GX0S_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 6.3V X5R SMD
на замовлення 2653 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 0.1uF X5R 0301 20% Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GX0S6D104MATD-1000 GX0S6D104MATD-1000 Виробник : KYOCERA AVX GX0S_Series.pdf Description: CAP CER 0.1UF 6.3V X5R SMD
GX0S6D104MATD-1000 GX0S6D104MATD-1000 Виробник : AVX AVXCS09814_1-2538223.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 0.1uF X5R 0301 20% Tol