GX1-233B-85-1.8
GX1-233B-85-1.8 Advanced Micro Devices
AMDIS04318-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Advanced Micro Devices
Description: IC MPU 233MHZ 352EBGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 352-BGA Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 233MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C (TC)
Core Processor: AMD Geode™ GX1
Voltage - I/O: 3.3V