Продукція > MURATA ELECTRONICS > GXT21BR71A475KE13L
GXT21BR71A475KE13L
GXT21BR71A475KE13L Murata Electronics
GXT21BR71A475KE13_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 10VDC 4.7uF 10% X7R AEC-Q200
на замовлення 1981 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук