Продукція > NICHICON > GYA1H101MCWADNGS
GYA1H101MCWADNGS
GYA1H101MCWADNGS NICHICON
Виробник: NICHICON
Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; -55÷125°C; ±20%; 100uF; 50VDC; SMD; Ø10x10mm
Type of capacitor: hybrid
Operating temperature: -55...125°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 50V DC
Mounting: SMD
Body dimensions: Ø10x10mm
Diameter: 10mm
Height: 10mm
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; -55÷125°C; ±20%; 100uF; 50VDC; SMD; Ø10x10mm, Type of capacitor: hybrid, Operating temperature: -55...125°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 50V DC, Mounting: SMD, Body dimensions: Ø10x10mm, Diameter: 10mm, Height: 10mm.