GZ1005D301CTF
GZ1005D301CTF Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Download.aspx?file=L1VwbG9hZEZpbGVzL1BERl9DYXQvMjAyMDA5MjgxNjI5MjE0NDAucGRm&lan=en
Виробник: Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Description: FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Current Rating (Max): 250mA
DC Resistance (DCR) (Max): 380mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 300 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.026" (0.65mm), Current Rating (Max): 250mA, DC Resistance (DCR) (Max): 380mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 300 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GZ1005D301CTF GZ1005D301CTF Виробник : Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. Download.aspx?file=L1VwbG9hZEZpbGVzL1BERl9DYXQvMjAyMDA5MjgxNjI5MjE0NDAucGRm&lan=en Description: FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Current Rating (Max): 250mA
Number of Lines: 1