Продукція > BIVAR > H-130C-1-160
H-130C-1-160
H-130C-1-160 Bivar
H_13XC_X_XXX.pdf
Виробник: Bivar
LED Mounting Hardware LED Holder 3mm Single Level Black
на замовлення 1008 шт:
Написати відгук
LED Holder, Right Angle, 3mm LED, Single Level, 0.160in. Center Line, Interlocking, 2 Lead, Molded Nylon, Black.
Інші пропозиції H-130C-1-160
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H-130C-1-160 H-130C-1-160 Виробник : Bivar 303391612001132d.ashxf2fportals2f02fproducts2fh-13xc-x-xxx.pdf LED Holder, Right Angle, 3mm LED, Single Level, 0.160in. Center Line, Interlocking, 2 Lead, Molded Nylon, Black
товару немає в наявності
H-130C-1-160 Виробник : Bivar Inc. H-13XC-X-XXX.pdf Description: LED HOLDER RA 3MM 2LD NYL BK