Продукція > BIVAR > H-131C-1-120
H-131C-1-120
H-131C-1-120 Bivar
303391612001132d.ashxf2fportals2f02fproducts2fh-13xc-x-xxx.pdf
Виробник: Bivar
LED Holder, Right Angle, 3mm LED, Single Level, 0.120in. Center Line, 2 Lead, Molded Nylon, Black
на замовлення 3038 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 272
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H-131C-1-120 H-131C-1-120 Виробник : Bivar H_13XC_X_XXX.pdf LED Mounting Hardware LED Holder 3mm Single Level Black
на замовлення 918 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
H-131C-1-120 H-131C-1-120 Виробник : Bivar Inc. H-13XC-X-XXX.pdf Description: LED HOLDER RA 3MM 2LD NYL BK
Мінімальне замовлення: 6
H-131C-1-120 H-131C-1-120 Виробник : Bivar 303391612001132d.ashxf2fportals2f02fproducts2fh-13xc-x-xxx.pdf LED Holder, Right Angle, 3mm LED, Single Level, 0.120in. Center Line, 2 Lead, Molded Nylon, Black