Продукція > HIROSE / HRS > H2.4-LR-SR2(12)
H2.4-LR-SR2(12)
H2.4-LR-SR2(12) HIROSE / HRS
HIRO-S-A0028171368-1.pdf?hkey=8FF9937AB4D386CC6D0AAF3EE0D3F825
Виробник: HIROSE / HRS
Description: HIROSE / HRS - H2.4-LR-SR2(12) - HF-/Koaxialsteckverbinder, 2.4mm-Koaxial, Gerade Buchse, Kartenrand/Endstück, 50 ohm
tariffCode: 85389099
rohsCompliant: YES
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Berylliumkupfer
Steckverbinderausführung: Gerade Buchse
isCanonical: Y
Steckverbindermontage: Leiterplattenmontage
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Steckverbinder: 2.4mm-Koaxial
Koaxialanschluss: Kartenrand/Endstück
Impedanz: 50ohm
Produktpalette: 2.4mm Series
productTraceability: No
Frequenz, max.: 50GHz
Koaxialkabeltyp: -
SVHC: To Be Advised
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIROSE / HRS - H2.4-LR-SR2(12) - HF-/Koaxialsteckverbinder, 2.4mm-Koaxial, Gerade Buchse, Kartenrand/Endstück, 50 ohm, tariffCode: 85389099, rohsCompliant: YES, Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Berylliumkupfer, Steckverbinderausführung: Gerade Buchse, isCanonical: Y, Steckverbindermontage: Leiterplattenmontage, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Steckverbinder: 2.4mm-Koaxial, Koaxialanschluss: Kartenrand/Endstück, Impedanz: 50ohm, Produktpalette: 2.4mm Series, productTraceability: No, Frequenz, max.: 50GHz, Koaxialkabeltyp: -, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H2.4-LR-SR2(12) H2.4-LR-SR2(12) Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=catalogue&lang=en&series=2.4mm Description: CONN 2.4MM RCPT STR 50OHM EDGEMT
Packaging: Bag
Features: Mounting Hardware
Connector Type: Receptacle, Female Socket
Contact Termination: Compression
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Board Edge, End Launch
Fastening Type: Threaded
Connector Style: 2.4mm (APC-2.4, OS-50)
Housing Color: Silver
Shield Termination: Screw
Center Contact Material: Beryllium Copper
Part Status: Active
Frequency - Max: 50 GHz
Number of Ports: 1
на замовлення 63 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 93 шт:
H2.4-LR-SR2(12) H2.4-LR-SR2(12) Виробник : HIROSE 2.4mm.pdf Category: RF adapters
Description: Connector: coaxial; Insulation: PTFE; 50Ω; stainless steel; 50GHz
Type of connector: coaxial
Kind of connector: female
Contact plating: gold-plated
Mechanical mounting: on PCBs
Insulator material: PTFE
Wave impedance: 50Ω
Max. frequency: 50GHz