H2.4-LR-SR2
H2.4-LR-SR2 Hirose Connector
H2.4_LR_SR2_CL0338_0603_0_00_2DDrawing_0001202316.pdf
Виробник: Hirose Connector
RF Connectors / Coaxial Connectors
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN 2.4MM RCPT STR 50OHM EDGEMT, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Socket, Contact Termination: Compression, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Board Edge, End Launch, Fastening Type: Threaded, Connector Style: 2.4mm (APC-2.4, OS-50), Housing Color: Silver, Shield Termination: Screw, Center Contact Material: Beryllium Copper, Part Status: Active, Frequency - Max: 50 GHz, Number of Ports: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H2.4-LR-SR2 H2.4-LR-SR2 Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=catalogue&lang=en&series=2.4mm Description: CONN 2.4MM RCPT STR 50OHM EDGEMT
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Socket
Contact Termination: Compression
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Board Edge, End Launch
Fastening Type: Threaded
Connector Style: 2.4mm (APC-2.4, OS-50)
Housing Color: Silver
Shield Termination: Screw
Center Contact Material: Beryllium Copper
Part Status: Active
Frequency - Max: 50 GHz
Number of Ports: 1
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Bag
Impedance: 50 Ohms
Fastening Type: Threaded
Housing Color: Silver
Shield Termination: Screw
Frequency - Max: 50 GHz