H2520X500C
H2520X500C Tri-Star Industries, Inc.
TriStarHCSeries.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: HC SERIES, 1/4-20 THREADED INSER
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.38" Dia x 0.50" H (9.5mm x 12.7mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 3531340 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HC SERIES, 1/4-20 THREADED INSER, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.38" Dia x 0.50" H (9.5mm x 12.7mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H2520X500C H2520X500C Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_HC_Series-1901146.pdf Screws & Fasteners Hc Series Cheveron Inserts, 1/4"-20 Thread Size, 0.500" Long