H2UL6G1K2U0100
H2UL6G1K2U0100 Unictron Technologies Corporation
H2UL6G1K2U0100.pdf
Виробник: Unictron Technologies Corporation
Description: UWB CHIP ANTENNA CR702, DIMENSIO
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 3.3GHz ~ 5GHz
Applications: 5G
Gain: 4.5dBi
Number of Bands: 1
VSWR: 3
Antenna Type: Chip
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 4.15GHz
RF Family/Standard: Cellular
на замовлення 2890 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: UWB CHIP ANTENNA CR702, DIMENSIO, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 3.3GHz ~ 5GHz, Applications: 5G, Gain: 4.5dBi, Number of Bands: 1, VSWR: 3, Antenna Type: Chip, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 4.15GHz, RF Family/Standard: Cellular.
Інші пропозиції H2UL6G1K2U0100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 3.3GHz ~ 5GHz
Applications: 5G
Gain: 4.5dBi
Number of Bands: 1
VSWR: 3
Antenna Type: Chip
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency Group: Wide Band