H3YN-2 AC200-230 OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION
Виробник: OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION
tariffCode: 91070000
Zeit, min.: 0.1s
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl Timing-Bereiche: 4Bereich(e)
Höhe des Frontplattenausschnitts: 25.8mm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Timer-Ausgang: Halbleiter
Nennstrom: 5A
Timerfunktionen: Multifunktion
Breite des Frontplattenausschnitts: 21.4mm
euEccn: NLR
Zeit, max.: 10min
Verbindung / Anschluss: Steckverbindung
Produktpalette: H3YN
productTraceability: No
Versorgungsspannung, max.: 230VAC
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION - H3YN-2 AC200-230 - Analoger Timer, H3YN, Multifunktion, 4 Bereich(e), 0.1 s, 10 min, Halbleiter, tariffCode: 91070000, Zeit, min.: 0.1s, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl Timing-Bereiche: 4Bereich(e), Höhe des Frontplattenausschnitts: 25.8mm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Timer-Ausgang: Halbleiter, Nennstrom: 5A, Timerfunktionen: Multifunktion, Breite des Frontplattenausschnitts: 21.4mm, euEccn: NLR, Zeit, max.: 10min, Verbindung / Anschluss: Steckverbindung, Produktpalette: H3YN, productTraceability: No, Versorgungsspannung, max.: 230VAC, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
H3YN-2 AC200-230 | Виробник : Omron Automation and Safety |
Description: RELAY TIME DELAY 10MIN 5A 250VPackaging: Bulk Delay Time: 0.1 Sec ~ 10 Min Mounting Type: Socketable Function: Programmable (Multi-Function) Circuit: DPDT (2 Form C) Termination Style: Plug In Voltage - Supply: 200 ~ 230VAC Contact Rating @ Voltage: 5A @ 250VAC Relay Type: Mechanical Relay Timing Adjustment Method: Hand Dial Timing Initiate Method: Input Voltage Part Status: Active |
на замовлення 710 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Timers 0.1S-10 MIN SOLID ST |
на замовлення 6 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
| H3YN2AC200230 | Виробник : Omron | DPDT Time Delay Relays 200VAC 230VAC |