H3YN-2 AC200-230
H3YN-2 AC200-230 OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION
2282541.pdf
Виробник: OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION
tariffCode: 91070000
Zeit, min.: 0.1s
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl Timing-Bereiche: 4Bereich(e)
Höhe des Frontplattenausschnitts: 25.8mm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Timer-Ausgang: Halbleiter
Nennstrom: 5A
Timerfunktionen: Multifunktion
Breite des Frontplattenausschnitts: 21.4mm
euEccn: NLR
Zeit, max.: 10min
Verbindung / Anschluss: Steckverbindung
Produktpalette: H3YN
productTraceability: No
Versorgungsspannung, max.: 230VAC
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION - H3YN-2 AC200-230 - Analoger Timer, H3YN, Multifunktion, 4 Bereich(e), 0.1 s, 10 min, Halbleiter, tariffCode: 91070000, Zeit, min.: 0.1s, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl Timing-Bereiche: 4Bereich(e), Höhe des Frontplattenausschnitts: 25.8mm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Timer-Ausgang: Halbleiter, Nennstrom: 5A, Timerfunktionen: Multifunktion, Breite des Frontplattenausschnitts: 21.4mm, euEccn: NLR, Zeit, max.: 10min, Verbindung / Anschluss: Steckverbindung, Produktpalette: H3YN, productTraceability: No, Versorgungsspannung, max.: 230VAC, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H3YN-2 AC200-230 H3YN-2 AC200-230 Виробник : Omron Automation and Safety m092_h3y-series_solid-state_timers_datasheet_en.pdf Description: RELAY TIME DELAY 10MIN 5A 250V
Packaging: Bulk
Delay Time: 0.1 Sec ~ 10 Min
Mounting Type: Socketable
Function: Programmable (Multi-Function)
Circuit: DPDT (2 Form C)
Termination Style: Plug In
Voltage - Supply: 200 ~ 230VAC
Contact Rating @ Voltage: 5A @ 250VAC
Relay Type: Mechanical Relay
Timing Adjustment Method: Hand Dial
Timing Initiate Method: Input Voltage
Part Status: Active
на замовлення 710 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 6 шт:
H3YN2AC200230 Виробник : Omron DPDT Time Delay Relays 200VAC 230VAC
на замовлення 10 шт:
Мінімальне замовлення: 2