H4P12K1DCA
H4P12K1DCA TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 12.1K OHM 0.5% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±0.5%
Features: Pulse Withstanding
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 12.1 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 12.1K OHM 0.5% 1W AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±0.5%, Features: Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 12.1 kOhms.