H4P12KFZA
H4P12KFZA TE Connectivity Passive Product
product-7-1879627-5.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 12K OHM 1% 1W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Pulse Withstanding
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 12 kOhms
на замовлення 269 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 12K OHM 1% 1W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Pulse Withstanding, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 12 kOhms.