H4P12RFZA
H4P12RFZA TE Connectivity
TE_H4P.pdf
Виробник: TE Connectivity
Category: Audio resistors
Description: Resistor: metal film; 12Ω; 1W; ±1%; HOLCO; 100ppm/°C; audio
Type of resistor: metal film
Resistance: 12Ω
Power: 1W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Application: audio
Manufacturer series: HOLCO
Resistor features: low inductance; low noise
на замовлення 84 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 12 OHM 1% 1W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Pulse Withstanding, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 12 Ohms.
Інші пропозиції H4P12RFZA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H4P12RFZA H4P12RFZA Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 12 OHM 1% 1W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Pulse Withstanding
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 12 Ohms