H4P133RDZA
H4P133RDZA TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 133 OHM 0.5% 1W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±0.5%
Features: Pulse Withstanding
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 133 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 133 OHM 0.5% 1W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±0.5%, Features: Pulse Withstanding, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 133 Ohms.