H4P13KFZA
H4P13KFZA TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773230_H-731232.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole H4P 13K 1% 100PPM
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Audio resistors, Description: Resistor: metal film; 13kΩ; 1W; ±1%; HOLCO; 100ppm/°C; audio, Type of resistor: metal film, Resistance: 13kΩ, Power: 1W, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Application: audio, Manufacturer series: HOLCO, Resistor features: low inductance; low noise.
Інші пропозиції H4P13KFZA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H4P13KFZA Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 13K OHM 1W 1% AXIAL
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
H4P13KFZA Виробник : TE Connectivity TE_H4P.pdf Category: Audio resistors
Description: Resistor: metal film; 13kΩ; 1W; ±1%; HOLCO; 100ppm/°C; audio
Type of resistor: metal film
Resistance: 13kΩ
Power: 1W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 100ppm/°C