H4P150KFZA
H4P150KFZA TE Connectivity
TE_H4P.pdf
Виробник: TE Connectivity
Category: Audio resistors
Description: Resistor: metal film; 150kΩ; 1W; ±1%; HOLCO; 100ppm/°C; audio
Type of resistor: metal film
Resistance: 150kΩ
Power: 1W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Manufacturer series: HOLCO
Application: audio
Resistor features: low inductance; low noise
на замовлення 661 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Audio resistors, Description: Resistor: metal film; 150kΩ; 1W; ±1%; HOLCO; 100ppm/°C; audio, Type of resistor: metal film, Resistance: 150kΩ, Power: 1W, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Manufacturer series: HOLCO, Application: audio, Resistor features: low inductance; low noise.
Інші пропозиції H4P150KFZA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H4P150KFZA Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 150K OHM 1W 1% AXIAL