H4P24RFZA
H4P24RFZA TE Connectivity / Holsworthy
product-1-1879627-0.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole H4P 24R 1% 100PPM
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 24 OHM 1% 1W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Pulse Withstanding, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 24 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H4P24RFZA H4P24RFZA Виробник : TE Connectivity Passive Product product-1-1879627-0.datasheet.pdf Description: RES 24 OHM 1% 1W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Pulse Withstanding
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 24 Ohms