H4P2K2FZA TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: RES 2.2K OHM 1W 1% AXIAL
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Audio resistors, Description: Resistor: metal film; 2.2kΩ; 1W; ±1%; HOLCO; 100ppm/°C; audio, Type of resistor: metal film, Resistance: 2.2kΩ, Power: 1W, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Application: audio, Resistor features: low inductance; low noise, Manufacturer series: HOLCO.
Інші пропозиції H4P2K2FZA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H4P2K2FZA Виробник : TE Connectivity TE_H4P.pdf Category: Audio resistors
Description: Resistor: metal film; 2.2kΩ; 1W; ±1%; HOLCO; 100ppm/°C; audio
Type of resistor: metal film
Resistance: 2.2kΩ
Power: 1W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 100ppm/°C