H4P2K7FZA
H4P2K7FZA TE Connectivity / Holsworthy
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole H4P 2K7 1% 100PPM
на замовлення 303 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Audio resistors, Description: Resistor: metal film; 2.7kΩ; 1W; ±1%; HOLCO; 100ppm/°C; audio, Resistor features: low inductance; low noise, Type of resistor: metal film, Power: 1W, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Resistance: 2.7kΩ, Application: audio, Manufacturer series: HOLCO.
Інші пропозиції H4P2K7FZA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H4P2K7FZA Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 2.7K OHM 1W 1% AXIAL
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
H4P2K7FZA Виробник : TE Connectivity TE_H4P.pdf Category: Audio resistors
Description: Resistor: metal film; 2.7kΩ; 1W; ±1%; HOLCO; 100ppm/°C; audio
Resistor features: low inductance; low noise
Type of resistor: metal film
Power: 1W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Resistance: 2.7kΩ