H4P3K6FCA
H4P3K6FCA TE Connectivity / Holsworthy
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole H4P 3K6 1% 50PPM
на замовлення 134 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 3.6K OHM 1% 1W AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 3.6 kOhms.
Інші пропозиції H4P3K6FCA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H4P3K6FCA H4P3K6FCA Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=9-1879617-7 Description: RES 3.6K OHM 1% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Pulse Withstanding
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 3.6 kOhms