H4P3K9FZA
H4P3K9FZA TE Connectivity
TE_H4P.pdf
Виробник: TE Connectivity
Category: Audio resistors
Description: Resistor: metal film; 3.9kΩ; 1W; ±1%; HOLCO; 100ppm/°C; audio
Resistance: 3.9kΩ
Tolerance: ±1%
Power: 1W
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Resistor features: low inductance; low noise
Type of resistor: metal film
Application: audio
Manufacturer series: HOLCO
на замовлення 491 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 3.9K OHM 1% 1W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Pulse Withstanding, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 3.9 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H4P3K9FZA H4P3K9FZA Виробник : TE Connectivity Passive Product product-6-1879627-3.datasheet.pdf Description: RES 3.9K OHM 1% 1W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Pulse Withstanding
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 3.9 kOhms