H4P3M3FZA
H4P3M3FZA TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773230_H-730382.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole 3.3M Ohms 1% 100ppm 1.0 Watt H4
на замовлення 721 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції H4P3M3FZA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H4P3M3FZA Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 3.3M OHM 1W 1% AXIAL