H4P430RFZA
H4P430RFZA TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773230_H-719783.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole H4P 430R 1% 100PPM
на замовлення 427 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Audio resistors, Description: Resistor: metal film; 430Ω; 1W; ±1%; HOLCO; 100ppm/°C; audio, Manufacturer series: HOLCO, Power: 1W, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Resistance: 430Ω, Application: audio, Resistor features: low inductance; low noise, Type of resistor: metal film.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H4P430RFZA H4P430RFZA Виробник : TE Connectivity TE_H4P.pdf Category: Audio resistors
Description: Resistor: metal film; 430Ω; 1W; ±1%; HOLCO; 100ppm/°C; audio
Manufacturer series: HOLCO
Power: 1W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Resistance: 430Ω
Application: audio
Resistor features: low inductance; low noise
Type of resistor: metal film
на замовлення 391 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
H4P430RFZA Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 430 OHM 1W 1% AXIAL