H8275RDCA
H8275RDCA TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773230_H-718250.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole H8 275R 0.5% 50PPM
на замовлення 161 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 275 OHM 0.5% 1/4W AXIAL, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.5%, Features: Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 275 Ohms.
Інші пропозиції H8275RDCA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H8275RDCA H8275RDCA Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 275 OHM 0.5% 1/4W AXIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 275 Ohms