H832X292P
H832X292P Tri-Star Industries, Inc.
raf-electronic-hardware?referrer=tristar
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.28"DIA X 0.29" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.28" Dia x 0.29" H (7.2mm x 7.4mm)
Type: Insert
на замовлення 15317 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.28"DIA X 0.29" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.28" Dia x 0.29" H (7.2mm x 7.4mm), Type: Insert.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H832X292P H832X292P Виробник : RAF Electronic Hardware raf-electronic-hardware?referrer=tristar Screws & Fasteners HP Series, 8-32 Press-In threaded inserts, 0.292" length