H86K49BYA
H86K49BYA TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773230_H-731293.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole H8 6K49 0.1% 15PPM
на замовлення 176 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOLSWORTHY - TE CONNECTIVITY - H86K49BYA - Widerstand für Durchsteckmontage, 6.49 kohm, HOLCO Series, 250 mW, ± 0.1%, Axial bedrahtet, 350 V, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Nennleistung: 250mW, Widerstand: 6.49kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Produktlänge: 7.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: HOLCO Series, productTraceability: No, Nennspannung: 350V, Produktdurchmesser: 2.5mm, Betriebstemperatur, max.: 155°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 171 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
H86K49BYA H86K49BYA Виробник : HOLSWORTHY - TE CONNECTIVITY 2321907.pdf Description: HOLSWORTHY - TE CONNECTIVITY - H86K49BYA - Widerstand für Durchsteckmontage, 6.49 kohm, HOLCO Series, 250 mW, ± 0.1%, Axial bedrahtet, 350 V
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Nennleistung: 250mW
Widerstand: 6.49kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Produktlänge: 7.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: HOLCO Series
productTraceability: No
Nennspannung: 350V
Produktdurchmesser: 2.5mm
Betriebstemperatur, max.: 155°C
на замовлення 4 шт:
H86K49BYA H86K49BYA Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 6.49K OHM 1/4W 0.1% AXIAL