H882R5BCA
H882R5BCA TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 82.5 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Part Status: Active
Resistance: 82.5 Ohms
Написати відгук
Description: RES 82.5 OHM 0.1% 1/4W AXIAL, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Features: Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 82.5 Ohms.