H882RFZA
H882RFZA TE Connectivity / Holsworthy
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole H8 82R 1% 100PPM
на замовлення 381 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 82 OHM 1% 1/4W AXIAL, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Features: Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 82 Ohms.
Інші пропозиції H882RFZA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
H882RFZA H882RFZA Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773230&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 82 OHM 1% 1/4W AXIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Part Status: Active
Resistance: 82 Ohms