Продукція > VISHAY > HAE222MBABF0KR
HAE222MBABF0KR
HAE222MBABF0KR Vishay
hau-haz-hae-hax.pdf
Виробник: Vishay
Cap Ceramic Single 0.0022uF 1000V K6000 20% (9 X 3mm) Radial Disc 5mm 85°C Bulk
Написати відгук
Інші пропозиції HAE222MBABF0KR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HAE222MBABF0KR Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components hauhazhaehax.pdf Description: CAP CER 2200PF 1KV RADIAL