HB120MFZRE
HB120MFZRE TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773310&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 20M OHM 1% 1W RADIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage, Pulse Withstanding
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 1.043" L x 0.118" W (26.50mm x 3.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Radial Lead
Height - Seated (Max): 0.409" (10.40mm)
Part Status: Active
Resistance: 20 mOhms
на замовлення 2734 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - HB120MFZRE - Widerstand für Durchsteckmontage, 20 Mohm, HB Series, 2 W, ± 1%, Radial bedrahtet, 7.5 kV, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Radial bedrahtet, Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 2W, Widerstandstyp: Hochspannung, Widerstand: 20Mohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 0, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 26.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: HB Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 7.5kV, Produktdurchmesser: 3mm, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: -, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 248 шт:
Кількість Ціна
HB120MFZRE HB120MFZRE Виробник : CGS - TE CONNECTIVITY 1491587.pdf Description: CGS - TE CONNECTIVITY - HB120MFZRE - Widerstand für Durchsteckmontage, 20 Mohm, HB Series, 2 W, ± 1%, Radial bedrahtet, 7.5 kV
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Radial bedrahtet
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 2W
Widerstandstyp: Hochspannung
Widerstand: 20Mohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 0
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 26.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: HB Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 7.5kV
Produktdurchmesser: 3mm
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: -
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 709 шт:
Мінімальне замовлення: 2
HB120MFZRE HB120MFZRE Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773310_d.pdf Res Thick Film 20M Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Epoxy RDL Loose/Tray