Продукція > HB1 > HB1E-DC24V
HB1E-DC24V
Виробник:
00+
на замовлення 57 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис HB1E-DC24V
Реле, Опис: Тип контактів: 1C; Uкотушки: 24В; Iкомутації: 2А, Габарити: 20x15,7x11 mm, Напруга котушки: 24 VDC, Струм макс.: 2 A, Конфігурація контактів: SPDT(1C), Напруга перемикання: 125 VAC; 30 VDC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HB1E-DC24V HB1E-DC24V
Код товару: 104329
Додати до обраних Обраний товар
Виробник : Panasonic en_ds_61009_0000.pdf Реле
Опис: Тип контактів: 1C; Uкотушки: 24В; Iкомутації: 2А
Габарити: 20x15,7x11 mm
Напруга котушки: 24 VDC
Струм макс.: 2 A
Конфігурація контактів: SPDT(1C)
Напруга перемикання: 125 VAC; 30 VDC