HB48-0.5-AG
HB48-0.5-AG Bel Power Solutions
ds-bps-linear-series.pdf
Виробник: Bel Power Solutions
Linear Power Supplies POWER SUPPLY
на замовлення 180 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 24W, Power (Watts): 24W, Features: Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.88" L x 4.00" W x 1.80" H (124.0mm x 101.6mm x 45.7mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Type: Linear, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, TUV, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 500 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HB48-0.5-AG HB48-0.5-AG Виробник : Bel Power Solutions ds-bps-linear-series.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 24W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 24W
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 4.87" L x 4.00" W x 2.10" H (123.7mm x 101.6mm x 53.3mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 100, 120, 220, 230, 240 VAC
Type: Linear
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 60%
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 500 mA
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HB48-0.5-A+G HB48-0.5-A+G Виробник : SL POWER / Advanced Energy ENG-Linear-Datasheet-02-28-23.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 24W
Power (Watts): 24W
Features: Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.88" L x 4.00" W x 1.80" H (124.0mm x 101.6mm x 45.7mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Type: Linear
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 500 mA
на замовлення 20 шт:
HB48-0.5-AG HB48-0.5-AG Виробник : Bel Power Solutions ds-bps-linear-series.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 0.5A 24W Case B
на замовлення 118 шт:
Мінімальне замовлення: 2
HB48-0.5-A+G HB48-0.5-A+G Виробник : Advanced Energy / SL Power ENG-Linear-Datasheet-02-28-23.pdf Linear Power Supplies 48V 0.5A
на замовлення 6 шт:
HB48-0.5-A+G HB48-0.5-A+G Виробник : SL Power ENG-Linear-Datasheet-02-28-23.pdf Linear Power Supplies 48V 0.5A
на замовлення 15 шт:
tariffCode: 85044095
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 107 шт:
HB48-0.5-A+G HB48-0.5-A+G Виробник : Condor / SL Power Linears_DS-14479.pdf Linear Power Supplies 48V 0.5A
на замовлення 6 шт:
HB48-0.5-A+G HB48-0.5-A+G Виробник : SL Power Electronics eng-linearmed-02.28.23.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 0.5A 288W Case B