HB6007HLT
HB6007HLT Pulse Electronics
hb5012hlt
Виробник: Pulse Electronics
Audio Transformers / Signal Transformers MOD, SIN, 1GPP, 1:1, HF, SMD, T&R
на замовлення 1713 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOD SIN 1GPP 1:1 HF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Inductance: 350µH, Size / Dimension: 0.691" L x 0.480" W (17.55mm x 12.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Transformer Type: LAN 1G Base-T, Power over Ethernet (PoE), Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HB6007HLT HB6007HLT Виробник : Pulse Electronics hb5012hlt Description: MOD SIN 1GPP 1:1 HF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Inductance: 350µH
Size / Dimension: 0.691" L x 0.480" W (17.55mm x 12.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Transformer Type: LAN 1G Base-T, Power over Ethernet (PoE)
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
на замовлення 278 шт:
Кількість Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 350µH
Mounting Type: Surface Mount