HBG-100-24A
HBG-100-24A MEAN WELL USA Inc.
HBG-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 14.4-24V 4A
Features: OCP, OTP, OVP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.12" Dia x 2.62" H (130.0mm x 66.5mm)
Voltage - Output: 14.4 ~ 24V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP65
Efficiency: 90.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 14.4-24V 4A, Features: OCP, OTP, OVP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.12" Dia x 2.62" H (130.0mm x 66.5mm), Voltage - Output: 14.4 ~ 24V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP65, Efficiency: 90.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HBG-100-24A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-100-24A HBG-100-24A Виробник : MEAN WELL HBG-100-SPEC.PDF AC/DC, 96W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/4А, -40...+85 C, IP65 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-100-24A HBG-100-24A Виробник : MEAN WELL HBG-100-SPEC.PDF AC/DC, 96W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/4А, -40...+85 C, IP65 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-100-24A HBG-100-24A Виробник : MEAN WELL HBG-100-spec.pdf LED Power Supplies 96W 24V 4A CC IP65 W/Potentiometer