Продукція > MEAN WELL > HBG-100-24DA
HBG-100-24DA
HBG-100-24DA MEAN WELL
HBG-100-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 96W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/4А, -40...+85 C, IP67, DALI dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC 100W, Features: OCP, OVP, OTP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.12" Dia x 2.62" H (130.0mm x 66.5mm), Voltage - Output: 14.4 ~ 24V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 90.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HBG-100-24DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-100-24DA HBG-100-24DA Виробник : MEAN WELL HBG-100-SPEC.PDF AC/DC, 96W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/4А, -40...+85 C, IP67, DALI dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-100-24DA HBG-100-24DA Виробник : MEAN WELL USA Inc. HBG-100-spec.pdf Description: LED DRIVER CC 100W
Features: OCP, OVP, OTP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.12" Dia x 2.62" H (130.0mm x 66.5mm)
Voltage - Output: 14.4 ~ 24V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 90.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
DigiKey Programmable: Not Verified
HBG-100-24DA HBG-100-24DA Виробник : MEAN WELL HBG-100-spec.pdf LED Power Supplies 96W 14.4-24V 4A CC IP67 DALI