HBG-100-36
HBG-100-36 MEAN WELL
HBG-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 97.2W 36V 2.7A CC IP67 W/Cable
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 21.6-36V 2.7A, Features: OCP, OTP, OVP, Packaging: Tray, Size / Dimension: 5.12" Dia x 2.62" H (130.0mm x 66.5mm), Voltage - Output: 21.6 ~ 36V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.7A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 97 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HBG-100-36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-100-36 HBG-100-36 Виробник : MEAN WELL HBG-100-SPEC.PDF AC/DC, 97.2W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/2.7А, -40...+85 C, IP67 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-100-36 HBG-100-36 Виробник : MEAN WELL HBG-100-SPEC.PDF AC/DC, 97.2W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/2.7А, -40...+85 C, IP67 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-100-36 HBG-100-36 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HBG-100-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 21.6-36V 2.7A
Features: OCP, OTP, OVP
Packaging: Tray
Size / Dimension: 5.12" Dia x 2.62" H (130.0mm x 66.5mm)
Voltage - Output: 21.6 ~ 36V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.7A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 97 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV