HBG-100-36B
HBG-100-36B MEAN WELL USA Inc.
HBG-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 21.6-36V 2.7A
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 97.2W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/2.7А, -40...+85 C, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-100-36B HBG-100-36B Виробник : MEAN WELL HBG-100-spec.pdf LED Power Supplies 97.2W 36V 2.7A CC IP67 W/Cable
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
HBG-100-36B HBG-100-36B Виробник : MEAN WELL HBG-100-SPEC.PDF AC/DC, 97.2W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/2.7А, -40...+85 C, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-100-36B HBG-100-36B Виробник : MEAN WELL HBG-100-SPEC.PDF AC/DC, 97.2W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/2.7А, -40...+85 C, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт